Haber Detayı
16 Mayıs 2022 - Pazartesi 16:18 Bu haber 2387 kez okundu
 
YARI FİNALİN SON 90 DAKİKASI'NA BÜYÜK İLGİ
Artvin Hopaspor yarı final maçına taraftarın ilgisi yoğun
SPOR Haberi
YARI FİNALİN SON 90 DAKİKASI'NA BÜYÜK İLGİ

Belediye Kütahyaspor ile Artvin Hopaspor yarı final maçının son 90 dakikasına yoğun seyirci ilgisi yönetimi memnun ediyor. Maç biletlerin satışa çıktığı Dumlupınar stadyumu önündeki gişelerde kuyruklar oluştu. Açık tribünün bilet fiyatının 1 lira, kapalı tribün 5 lira olarak belirlenmesi ve satışa başlanmasının ardından bilet almak isteyen taraftarların bilet satış gişelerinde uzun kuyruklar oluşturmasına neden oldu. Kapalı tribün biletlerinin tükendiği, açık tribün biletlerin satışına maç saatine kadar devam edeceği belirtildi.
Taraftar gruplarının ; maç saatine kadar Kütahya'da yaşayan veya Kütahyalı olsun ya da olmasın civar illerde bulunan ve Kütahyaspor'a gönül veren tüm futbolseverlerin yarı final yolundaki bu son 90 dakikada stadyumun içinde yada dışarıda olanlar dahil centilmence takımımızı desteklemelerini istiyoruz. Bir sezon boyunca döktüğümüz alın terinin karşılığını alacağımız son 90' dakikada itidalli ve şehrimize yakışan bir tavır sergileme konusunda gerekeni en iyi şekilde yapacağımızı bilinmesini istiyoruz.'' ortak görüşü hakim.
17.05.2022 tarihinde saat 16.00'da Kütahya Dumlupınar Stadyumunda başlayacak olan karşılanmanın sonucu tüm spor Kamuoyu tarafından merakla beklenmektedir.
DORUK HABER- Hüdayim GÜLER
Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: Hüdayim Güler
Yorumlar
Haber Yazılımı