Haber Detayı
29 Haziran 2022 - Çarşamba 16:02 Bu haber 1395 kez okundu
 
Türkiye Kick Boks Şampiyonasında Elif KAYA, Yine Madalyaya Vurdu
SPOR Haberi
Türkiye Kick Boks Şampiyonasında Elif KAYA, Yine Madalyaya Vurdu

Kocaeli'de 5 Bin sporcunun katıldığı 20 - 27 Haziran 2022 tarihlerindeki Türkiye Kick Boks Şampiyonasına Kick Boks İl Temsilcisi ve Antrenörü Ahmet ARABACI nezaretinde Antrenör Mehmet Ali DÜLGER ile bölgemiz Hakemleri Fatma ÇAKIR, Ezgi Şebnem HOŞGÖR ve Nida KOCAMAN' ın Hakem olarak görevlendirildiği Milli Takım Seçme kriterlerinden olan Türkiye Kick Boks Şampiyonası'na 8'i Kütahya Belediye Spor Kulübümüzün sporcularından, 1'i Gençlik Merkezi S.K., 6 Alfa Spor Kulübü, 2 ferdi sporcudan oluşan kafile 17 sporcu ile katılım sağlamış olup;  Kütahya Belediye Spor Kulübü Sporcumuz Elif KAYA Türkiye 3.sü olarak Bronz madalyaya ulaşmıştır. 3. Sporcumuz da Türkiye 5.si olmuştur.

 

Ocak ayında Ordu'da düzenlenen Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasında Türkiye 3. Olan Elif KAYA Yıldız Bayanlar Kick Light 65kg' da Kocaeli'de düzenlenen Türkiye Kick Boks Şampiyonasında da Türkiye 3.sü olarak bronz madalya kazandı.

Kütahya Belediye Spor Kulübü sporcularımızdan Ayşe YAMIK ve Eylül Aleyna AĞIN ile Alfa Spor Kulübü sporcularımızdan Mustafa VAROL Türkiye 5.si olmuştur.

 

Kick Boks İl Temsilcisi Ahmet ARABACI: "Turnuvanın yapılmasında emeği geçen Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanımız Sayın Salim KAYICI başta olmak üzere Federasyon Personelimize, Hakem ve Antrenör arkadaşlarımıza, Kocaeli İl Temsilcisi Özcan MERMER'e, Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim IŞIK'a, Kütahya Belediye Spor Kulübümüze, Kütahya Belediye Spor Kulübümüzün Antrenörü Fatma ÇAKIR'a, Kütahya Belediyemize, görevli antrenör ve hakemlerimize ve emeği geçenlere Kütahya Kick Boks İl Temsilciliği olarak teşekkür ederiz.

 

Hedefimiz bundan sonraki organizasyonlarda da aynı başarıyı gösterip, sporcularımıza milli formayı giydirmektir, inşallah başaracağız." dedi. - DORUK

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: DORUK
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı