Haber Detayı
27 Ekim 2022 - Perşembe 14:09 Bu haber 2098 kez okundu
 
Mv. Ahmet ERBAŞ: Ayak Basılmadık Toprak Bırakmayacağız
SİYASET Haberi
Mv. Ahmet ERBAŞ: Ayak Basılmadık Toprak Bırakmayacağız

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatı ile 81 il ve 922 ilçede vatandaşlarla buluşan Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyeleri ve milletvekilleri, şimdi de " KÖYÜM BENİM" programı çerçevesinde Anadolu'yu adım adım dolaşarak köyleri ziyaret ederek vatandaşları dinliyor, ülke gündemi hakkında bilgilendirerek seçimin önemini anlatıyor.

Türkiye genelinde 54 ilde köy programları yapılacağını ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, köy ziyaretleri ile ilgili olarak " Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin talimatı ile ülkemizin bütün illerini, ilçelerini ziyaret ederek, Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları gerçekleştirdik. Yine Sayın Genel Başkanımızın talimatı ile şimdi de yurdumuzda bulunan tüm köylerimizi ziyaret edip, bu toplantıları gerçekleştirecek ve partimizin milletimizin tüm fertleri ile buluşmasını sağlayacağız. Çalışmalarımız, ziyaretlerimiz, toplantılarımız hız kesmeden devam edecek" şeklinde konuştu.

 

Erbaş konuşmasının devamında, “Adım Adım 2023, Köyüm Benim“ programlarımız kapsamında Kütahya’mızda bulunan 20’ye yakın köyümüzü MHP Sivas Milletvekilimiz Sayın Ahmet Özyürek, MHP MYK Üyesi Sayın Necmi Yıldırım, MHP Kütahya İl Başkanımız Selçuk Alıç, parti il ve ilçe teşkilatlarımız ile ziyaret ettik. Daha önce il ve ilçelerimizi tek tek ziyaret ederek vatandaşlarımızla buluştuğumuz programlarımızı tek tek köylerimizi ziyaret ederek sürdürüyoruz. İl, ilçe ve köylerimizi kapı kapı gezerek gerçekleştirdiğimiz programa vatandaşlarımızdan gelen yoğun ilgi bizleri ziyadesiyle mutlu etmekle kalmıyor, aynı zamanda 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a gösterdikleri büyük teveccühten onur duyuyoruz.” Dedi.

İki gün gibi kısa zaman içerisinde aralıksız 20’ye yakın köy ziyaret eden MHP heyetinin gerçekleştirdikleri programlara vatandaşlar yoğun katılımda bulundu. - DORUK

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: DORUK
Yorumlar
Haber Yazılımı