Haber Detayı
16 Nisan 2022 - Cumartesi 11:45 Bu haber 2198 kez okundu
 
Milletvekili İshak GAZEL: Zafer Havalimanı'ndan 4 Yeni Noktaya Uçuş
Pegasus, Zafer Havalimanı’ndan seferlere başlıyor
GÜNCEL Haberi
Milletvekili İshak GAZEL: Zafer Havalimanı'ndan 4 Yeni Noktaya Uçuş

Zafer Havalimanı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından ruhsatlandırılan 3.248.890 m2 toplam faaliyet alanına sahip 29. Havalimanıdır. Ayrıca yine Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünce Engelsiz Havalimanı kuruluşu olarak ruhsatlandırılan 10.Havalimanı ve Yurt dışı uçuşların gerçekleşebilmesi için gerekli olan B Sınıfı Havalimanı Sertifikası alan bir Havalimanı olan Zafer Havalimanında 25 Mayıs'tan itibaren 3 dış hat, 1 iç hat olmak üzere 4 yeni noktaya Pegasus ile uçuş yapılacak.

Milletvekili İshak GAZEL: Gurbetçilerimizin Bölgeye Ulaşımı Kolaylaşacak

AK Parti Kütahya Milletvekili Av. İshak Gazel: "Yoğun girişimlerimiz ve takiplerimiz neticesinde gurbetçilerimizin bölgeye ulaşımını kolaylaştıracak ve ekonomik gelişime katkı sağlayacak 4 yeni uçuş noktası Kütahya'mıza hayırlı olsun.

Pegasus, Zafer Havalimanından Brüksel, Düsseldorf, Köln ve İstanbul Sabiha GÖKÇEN karşılıklı uçuşlara 25 Mayısta başlıyor…

Başka uçuş noktaları da yakın zamanda eklenecek…" ifadelerini kullandı.

Pegasus: Zafer Havalimanı'ndan 4 Yeni Noktaya Uçuyoruz !

Pegasus sosyal medya hesaplarından: "Afyon, Uşak ve Kütahya illerinden ulaşım kolaylaşıyor! Zafer Havalimanı'ndan Brüksel, Düsseldorf, Köln ve İstanbul Sabiha Gökçen'e karşılıklı uçuşlarımız 25 Mayıs'ta başlıyor!" ifadeleri kullanıldı.

 

Pegasus, Zafer Havalimanı’ndan seferlere başlıyor

Pegasus Hava Yolları, 25 Mayıs 2022 tarihi itibarıyla Zafer Havalimanı ile 4 şehir arasında karşılıklı uçuş başlatıyor.

Türkiye’nin dijital hava yolu Pegasus, Zafer Havalimanı ile 4 şehir arasında karşılıklı uçuş başlatıyor. Pegasus Hava Yolları bu kapsamda ilk uçuşunu 25 Mayıs 2022 Çarşamba günü gerçekleştirecek. Pegasus misafirleri başlayacak uçuşlar kapsamında; Düsseldorf, Brüksel, Köln ve İstanbul’a uçabilecek. Kütahya-Düsseldorf uçuşları 79,99 USD’den, Kütahya-Brüksel uçuşları 74,99 USD’den, Kütahya-Köln uçuşları 79,99 USD’den ve Kütahya-İstanbul Sabiha Gökçen uçuşları 379,99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Zafer Havalimanı uçuşları için misafirler biletlerini flypgs.com, Pegasus Mobil Uygulaması ve yetkili satış acentelerinden alabiliyor. - DORUK Fatma

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: Fatma Çakır
Yorumlar
Haber Yazılımı