Haber Detayı
24 Nisan 2020 - Cuma 15:16 Bu haber 3270 kez okundu
 
Milletvekili ERBAŞ: Kimse Virüs Üzerinden, Fırsatçılık Yapmasın
Virüs salgını nedeniyle tüm dünya gibi Türkiye’nin de zorlu bir süreçten geçtiğini ifade eden MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş,"Kimse virüs üzerinden, fırsatçılık yapmasın" dedi.
GÜNCEL Haberi
Milletvekili ERBAŞ: Kimse Virüs Üzerinden, Fırsatçılık Yapmasın

Virüs salgını nedeniyle tüm dünya gibi Türkiye’nin de zorlu bir süreçten geçtiğini ifade eden MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ; “ Ülkemiz tüm halkıyla beraber bu zorlu süreci en kısa zamanda atlatmak için mücadele ederken,  ahlaktan nasibini almamış salgını fırsata çevirmeye çalışan insanlar da türedi. Devletimiz geçmişte olduğu gibi  bu fırsatçılara bunun hesabını soracaktır.” Dedi.

Son 15 Günde, Gübreye Neden Üç Kez Zam Geldi

Petrol fiyatlarının son dönemin en düşük seviyesinde olmasına rağmen gübre ve yeme gelen zamları anlayamadığını söyleyen MHP Milletvekili Erbaş  ; “ Sağlık, Güvenlik Güçlerimiz gibi bu zorlu süreçte çiftçilerimizde tarlalarda meyve sebze ihtiyacımızın karşılanması için çalışmaktadırlar. Ancak son 15 günde gübre ve yeme gelen yüzde 30 zam, çiftçiyi üretim yapamama durumuna getirmiştir. Ne oldu da gübreye yüzde 30 zam koydunuz. Fırsatçılık yapmayın. Bu halk bunu unutmaz.” diye konuştu. - DORUK

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: DORUK
Yorumlar
Haber Yazılımı