Haber Detayı
02 Aralık 2021 - Perşembe 15:19 Bu haber 4958 kez okundu
 
MHP Heyetinden Ankara Çıkartması
SİYASET Haberi
MHP Heyetinden Ankara Çıkartması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç,  MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ve MHP’den seçilen Kütahya İl, İlçe ve belde başkanları Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u makamında ziyaret etti.

Projeler Tek Tek Görüşüldü

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’a yapılan ziyarette, bakanlığa bağlı üst düzey bürokratlarda hazır bulunurken, il, ilçe ve belde belediyelerin proje ve yatırım çalışmaları tek tek görüşüldü.

 

Kütahya Adına Teşekkür Ediyorum

Yapılan ziyaret hakkında bilgiler veren MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş; “ Sayın bakanımız göreve geldiği günden buyana Kütahya’nın tüm istek ve önerilerine olumlu cevap vermiştir. İlimize yaptığı son ziyarette bunun en güzel örneğidir. İlimizde bulunan tüm belediyelere ekipman ve maddi destekleri olmuştur. Bugünde Kütahya il başkanımız ve partimizden aday olarak belediye başkanı seçilen il, ilçe ve belde belediye başkanlarımız ile bakanımızı ziyaret ettik. Sayın bakanımıza hem daha önce yapmış olduğu çalışmalar için teşekkür ettik hem de yapımı devam eden ve yapılması planlanan projeler hakkında görüşme gerçekleştirdik. Tüm Kütahya halkı adına başta Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum olmak üzere tüm bakanlık çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. ”dedi.

 

Yatırımlarımızı İstişare Ettik

MHP Kütahya heyetinin yapmış olduğu ziyareti, kendi sosyal medya hesabından paylaşım yaparak duyuran Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ; “ Cumhur ittifakımızın ortağı Milliyetçi Hareket Partisi’nin Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ve beraberindeki heyetle bir araya geldik. Toplantımızda ilimizde yapımı süren ve planlanan çevre ve şehircilik yatırımlarımızı istişare ettik.” Açıklaması yaptı. - DORUK

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: DORUK
Yorumlar
Haber Yazılımı