Haber Detayı
10 Eylül 2019 - Salı 12:57 Bu haber 3406 kez okundu
 
Kütahya Valisi Dr. Ömer TORAMAN, Kütahya DORUK Gazetesini Ziyaret Etti
Kütahya Valisi Dr. Ömer TORAMAN, DORUK Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatma ÇAKIR ve Kurucu Ahmet ARABACI tarafından karşılandı.
YEREL Haberi
Kütahya Valisi Dr. Ömer TORAMAN, Kütahya DORUK Gazetesini Ziyaret Etti

DORUK Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatma ÇAKIR ve Kurucu Ahmet ARABACI tarafından karşılanan Vali Dr. Ömer TORAMAN; "Yerel basının şehrin gelişmesinde, kalkınmasında aynı zamanda sosyal manada bütünleşmesinde önemli bir misyonu vardır. Bu bilinçle yerel basınımızı ziyaret ediyoruz.

Yakından takip ettiğimiz Kütahya DORUK Gazetesi'nin tarafsız, ilkeli, kamuoyunu doğru bilgilendirme konusunda gazetecilik etiğine tam riayet ettiğini görüyoruz. Bunun için teşekkür ediyorum. Son zamanlarda ilimizde önemli etkinlikler gerçekleşiyor. Bunlar da şehrimizin tanıtımı, doğal, tarihi ve kültürel zenginliklerimizin gün yüzüne çıkarılmasında önemli rol oynuyor. İnşallah Kütahya'mızı bu çalışmalarla bölgenin cazibe merkezi haline getireceğiz" dedi.

Vali TORAMAN, Valiliğin önümüzdeki süreçteki çalışmalarıyla ilgili düşüncelerini aktardı.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Fatma ÇAKIR da "Sayın Valimizin gazetemize teşrifleri bizi mutlu etti. Sayın Valimizin de ifade ettiği gibi yerel medyanın sorumluluklarının idraki ile tarafsız, ilkeli, kamuoyunu doğru bilgilendirme konusunda azami hassas bir yayıncılık anlayışıyla, Kütahya DORUK Gazetemizin yayın hayatını sürdürüyoruz.

Bizim için Kütahya'nın iyi yönetilmesi, kalkınması ve atıl kalan zenginliklerinin hayata geçirilmesi için yapılacak çalışmalara katkıda bulunmak ve bunların yapılması için zorlayıcı unsur olmak temel hedefimiz. Yani mevzu bahis Kütahya ise, gerisi teferruat anlayışı ile hizmete devam etmek şiarımızdır. Nazik ziyaretinizden dolayı teşekkürlerimizi arz ediyor, gerek Gazetemizi, gerekse şahıslarımız olarak Kütahya'mıza verilecek her türlü hizmete katkıda bulunmaya talip olduğumuzu belirtiyoruz" dedi.  

Vali Dr. Ömer TORAMAN'ın Kütahya DORUK Gazetesi ziyaretinde Valilik Basın Yayın Müdürü Hamiyet ÖZKALAY, Basın Yayın Personeli Esra ŞAHİN ve Ahmet KANDEMİR katıldı. - DORUK

Kaynak: Editör: DORUK
Yorumlar
Haber Yazılımı