Haber Detayı
27 Ekim 2022 - Perşembe 14:36 Bu haber 1505 kez okundu
 
Kütahya MHP'den İçişleri Bakanına Ziyaret
SİYASET Haberi
Kütahya MHP'den İçişleri Bakanına Ziyaret

İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU'yu Kütahya MHP Milletvekili Ahmet ERBAŞ, Kütahya MHP İl Başkanı Selçuk ALIÇ, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, ilçe ve belde belediye Başkanları makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde Kütahya'ya gelen ve çeşitli konularda temaslarda bulunup, açıklamalar yapan İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU'nun Kütahya'daki temasları esnasında yakın ilgi gösterdiği ve parti binasında il, ilçe teşkilatları ve partilileri ziyaret etmişti. MHP İl Teşkilatı ve Belediye Başkanları Ankara'da kendilerine iadeyi ziyarette bulundu.

MHP İl Başkanı Selçuk ALIÇ: "Sayın Bakanımızı Kütahya'daki yakın ilgi, alaka ve ziyaretleri esnasında önümüzdeki süreçte Cumhur İttifakının başarısı için yaptığımız çalışmalarla ilgili bilgi aktardık. Genel Başkanımız Dr. Devlet BAHÇELİ'nin 'Aday belli, karar net' sloganıyla başlattığımız çalışmalarımızda ilimizin her ilçesini, köyünü, mahallesini ziyaret ederek; çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağımızı kendisine ilettik. Sayın Bakanın misafirperverliği ve yakın ilgisi için kendisine teşekkürlerimizi iletip; başarılı çalışmalarının devamını diledik. Günün anısına kendilerine Kütahya'mızın simgesi olan çini tabaklarımızdan hediye ettik" dedi. - DORUK

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: DORUK
Yorumlar
Haber Yazılımı