Haber Detayı
05 Mayıs 2022 - Perşembe 14:46 Bu haber 1995 kez okundu
 
Kütahya Kültür Derneği Başkanı Süleyman MUSLU: Anlayışımız BEN Değil, BİZ Anlayışıdır
Kütahya Kültür Derneği Yönetim Kurulu üyeleri eş ve çocuklarıyla birlikte bayramlaşma ve tanışma amaçlı bir araya geldi.
YEREL Haberi
Kütahya Kültür Derneği Başkanı Süleyman MUSLU: Anlayışımız BEN Değil, BİZ Anlayışıdır

Kütahya Kültür Derneği Yönetim Kurulu üyeleri eş ve çocuklarıyla birlikte bayramlaşma ve tanışma amaçlı bir araya geldi.

 

Kütahya Hilton Inn Garden'da gerçekleştirilen yemekli toplantıda Kütahya Kent Konseyi Başkanı Ahmet ARABACI, Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı ve Doruk Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatma ÇAKIR, Tavşanlı Ekspres Gazetesi İmtiyaz Sahibi Tuna İŞLEYEN ve eşi de konuk olarak katıldılar.

 

Derneğin çalışmalarının değerlendirildiği ve ileriye dönük programların kritiğinin yapıldığı toplantıda Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman MUSLU: "Ankara'da Hacı Bayram Veli Külliyesinde faaliyet gösteren derneğimiz bir yandan Ankara'daki Kütahyalı hemşerilerimize hemdert olmaya çalışırken, bir yandan da Kütahya'dan gelip ziyaret eden hemşerilerimizle şehrimizin gelişmesi, diğer illerle diyalog ve ortak çalışmalar yapılması hususunda azami gayret gösteriyor ve zaman zaman da Kütahya'mızda ilçelerinde sosyal içerikli programlar uygulamaya çalışıyoruz. Amacımız bir yandan hemşerilik bilincini geliştirmek bir yandan da birlik beraberliği sağlamaktır. Hiç bir siyasi tandansı olmayan derneğimizde bizimle faaliyet göstermek ve yardımlaşmak için Kütahyalı hemşerimiz olmak yeterlidir.

 

Yönetimimizde ve yönetimde olmamasına rağmen bizimle birlikte faaliyet gösteren çok nitelikli ve sosyal çevresi olan arkadaşlarımız var. Ben kendilerine katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah bu birlikteliğimiz her gün biraz daha gelişecek ve güzel işlere imza atacağız. Anlayışımız ben değil BİZ anlayışıdır. İnanıyoruz ki biz birlikte olduğumuz sürece BİZ olmayı becerdiğimiz sürece maksat hasıl olacak, güzel hizmetler kendiliğinden gelecektir." dedi.

Toplantıya Başkan Süleyman MUSLU, Ahmet ARABACI, Hakan ÇALIŞKAN, Necati KADER, Fatma ÇAKIR, Aydın BAŞBEY, Dr. Ahmet GÜVEN, Halil İbrahim GÜLSEVER, Ahmet SARI, Nazif CİHAN, Hasan Hüseyin ÇAKMAK, Mustafa KAHRAMAN, Ahmet YILMAZ, Bilal TAŞDEMİR, Fatih CANBAZ, Selçuk DERİCİ, Tuna İŞLEYEN aileleriyle katıldı. - DORUK  Fatma

 

Haberin resimlerine ulaşmak için lütfen tıklayınız....

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: Fatma Çakır
Yorumlar
Haber Yazılımı