Haber Detayı
12 Kasım 2022 - Cumartesi 08:29 Bu haber 4313 kez okundu
 
Kütahya’da Alanında Tek Marka Konak Mevlana Hac & Umre
Konak Mevlana’da Çok Amaçlı Hizmetler Kendi alanında Kütahya’da emsali bulunmayan Konak Mevlana hizmette de profesyonel kadrosuyla sınır tanımıyor.
YEREL Haberi
Kütahya’da Alanında Tek Marka Konak Mevlana Hac & Umre

Konak Mevlana’da Çok Amaçlı Hizmetler

Kendi alanında Kütahya’da emsali bulunmayan Konak Mevlana hizmette de profesyonel kadrosuyla sınır tanımıyor.

Toplantılar, gezekler, söz, nişan merasimleri, doğu mevlidi, hac toplantı organizasyonları, hacı pilavı, aile programları, kurumsal firmaların iş organizasyonları gibi tüm organizasyonlarda 300 kişiye kadar yemekli, kahvaltılı, kuru pastalı günün her vaktinde önceden rezervasyon yapılarak en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen müşteri memnuniyetine önem veren Konak Mevlana Hac & Umre toptan ve perakende satışın yapıldığı Hürriyet Caddesindeki nezih mekanlarında hac umre malzemelerinin satışını gerçekleştiriyor. Aynı zamanda Müftü Bey patenti ile e ticaret sitelerinde Türkiye’nin dört bir tarafına ürünlerini gönderiyor. Hurma, tek kullanımlık seccadelerde ve cırt masa kağıtlarında yoğun sevkiyatları var.

 

Yapmış oldukları hizmetlerle ilgili Doruk Gazetesi’ne bilgiler veren Konak Mevlana Hac & Umre işletmecisi Şaban CANBAZ: “E ticaret’te şirket itibarımız çok iyi. Özellikle Kütahya’daki yöneticiler, banka sektörü ve finans sektöründekiler duyunca memnun oluyorlar çünkü artık ticareti yavaş yavaş sadece Kütahya piyasasında değil tüm Türkiye hatta yurtdışı içinde yaparak bütünleştirmemiz gerekiyor.

 

“Kütahya Dışındaki Pek Çok Müşterinin İhtiyaçlarını da Biz Karşılıyoruz”

Trendyol’un Avrupa’ya Ocak ayında açılma durumu var. Biz Trendyol, hepsiburada, n11, çiçek sepeti gibi alışveriş sitelerinde patentli ismimiz olan Müftü Bey olarak geçiyoruz, muftubeyhac.com web sitemizden de hesaplı alışveriş yapabilirler. Hac Umre malzemeleri, Kuran-ı Kerim’ler, Seccadeler, Tesbih modelleri, yüzük, kolye, bileklik, zemzem takımları, şal örtü, yazma, hurma, zemzem gibi ürün çeşitliliğimiz fazladır.

Bizim sektörümüz pandemide 2 yıl çok iş yapamadı ama trendyol ve diğer alışveriş sitelerindeki satışlarımız bizi ayakta tuttu. Yoğun siparişler alıyoruz. Hatta Türkiye geneli camilere tek kullanımlık seccadelerden verdik. Bankalardan tutun Genel Müdürlüklere kadar koli koli cırt masa kağıtlarından gönderdik. Camiler, oteller hatta birkaç firma bizden alıp, başka firmalara faturalandırdılar. Ankara merkezli firmalarla ve Türkiye geneli firmaların tedarikçisi oluyoruz.

 

 

“Müşteri Memnuniyetine Önem Veriyoruz”

Hurma’nın öncüsüyüz, 2 buçuk yıldan beri pazar yerlerinin hem kalite hem müşteri memnuniyeti bakımından en iyi temin noktasıyız. Hurma’da çok iyiyiz. Acve, Berni, Duble Mebrum, İran, Medine, Hudri, Meşruk, Safavi, Sugai gibi tüm hurma çeşitlerinde hem şehrimize hem de Türkiye’nin birçok noktasına temin noktasında çok iyi durumdayız. Her çeşit ürünü bünyemizde bulundurmaya çalışıyoruz, müşteri geldiğinde ya da eticaret ile ürün almak istediğinde tek adresi olmayı önemsiyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

 

 

Konak Mevlana’da Tüm Organizasyonları Yapabilirsiniz

Hac döneminin kapanmasıyla biz salonları faaliyete geçirdik. Yerden ısıtmalı salonlarımız 130 kişiye hizmet verebilecek halde, istenirse 150’ye de çıkartılabilir. İki katı da kullanırsak 300 kişiye hizmet verebiliriz. Konak Mevlana’da müşterilerimizin sunumlarını yapabilmeleri adına internet destekli projeksiyon hizmeti de vermekteyiz. Organizasyonlar, toplantılar, gezekler, söz, nişan merasimleri, doğu mevlidi, hac toplantı organizasyonları, hacı pilavı, aile programları, kurumsal firmaların iş organizasyonları gibi tüm hemşerilerimize yemekli, kahvaltılı, kuru pastalı günün her vaktinde önceden rezervasyon yapılarak en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Ulucami’ye yakın, Hürriyet Caddesinde şehrin merkezinde herkesin ulaşabileceği bir nokta olan salonlarımızla Kütahyalıların hizmetindeyiz.

 

Söz, nişan organizasyonları için süslemeler, doğu mevlitleri için Kütahya’mızın geleneklerine uygun doğu yatağı süslemesi yapımlarını da burada yaptırarak müşterilerimizin özel günlerini unutulmaz hale getirmeyi hedefliyoruz.

 

 

Samimi Buluşmaların Mekanı

İnsanlar Kabe’ ye gittiği zaman Mescidi Harama gittiği zaman burada güzel anılar paylaşsınlar. Hem kutsal topraklara gitmeden evde yapmış oldukları hac öncesi helalleşmeyi ve hac umre organizasyonu yapan arkadaşlar projeksiyon cihazıyla görselleri de göstererek toplantıları bu salonlarda yapıyorlar; bizler de heyecanlarına ortak oluyoruz hem de döndüklerinde hacı pilavlarını yapıyoruz. Bayanlar hac öncesi geliyor, burada tanışıyorlar; 20 – 25 gün birlikte olacaklar hacı arkadaşı olacaklar, ortam müsait olduğu için gitmeden samimiyet kuruluyor.

Evde hiç uğraşmadan ikramlarıyla, çayıyla, kahvesiyle, yemeğiyle, kahvaltısıyla tüm hizmetleri sağlayıp, vatandaşlarımıza o anın tadını çıkarmak kalıyor.

 

Üst kata şark köşesi yapmayı planlıyoruz, küçük samimi toplantıları yapabilmeleri açısından.

Camiler yakın, cenaze namazları oluyor, şehit namazları oluyor, mevlitler okunuyor, insanların acılı haliyle eşini dostunu burada ağırlıyoruz.

 

Buraya Mevlana dememizin sebebi, Mevlana kelimesinin ne olursan ol gel yani burada programını yap, yakınını ağırla biz de hizmetini verelim, dini programlar, mevlitlerde ister kendileri diyanete bağlı bir hocayı getirsin isterse biz Camilerimizdeki hocalarla irtibatımız var onları getirelim. Hac Umre Organizasyonları için buraları kullanabilirler, hacca gitmeden buradan kendilerine kullanılabilecek her türlü malzemeyi temin edebiliriz; hac sonrası da aradıkları tüm malzemeleri buradan bulabilirler.

 

Toplum Yararına Destek Veren Kuruluşlara Bir Destek De Konak Mevlana’dan

Toplum yararına destek veren kuruluşların senede bir defa yapacakları organizasyonda yer tahsisini ücretsiz yaparak, hemşerilerimize yapmış oldukları hizmetlere firmamız olarak bizler de katkı sunmayı istiyoruz” dedi.

Hem toplantılarınızı, söz, nişan, doğu mevlidi, gezek toplantıları, hacı pilavı gibi organizasyonlarınızı yapabileceğiniz 150 + 150 toplamda 300 kişilik Konak Mevlana’da misafirlerinizi yemekli, kuru pastalı, kahvaltılı ağırlayabileceğiniz gibi hem de hac umre toptan ve perakende satış yeri ile ihtiyaçlarınızı tek bir yerden hesaplı bir şekilde temin edebileceğiniz Konak Mevlana Hac Umre’ye, Balıklı Mah. Hürriyet Caddesi No: 24 (Ulu Cami, Dönenler Karşısı) Kütahya’daki adresinde ulaşabilirsiniz.  0505 597 54 42 numaralı telefondan da irtibat kurulabilir. – DORUK

 

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: DORUK
Yorumlar
Haber Yazılımı