Haber Detayı
26 Nisan 2019 - Cuma 19:28 Bu haber 10308 kez okundu
 
KSBÜ Beyin Cerrahi Kliniği, Ödüllendirildi
Türk Nöroşirürji Derneği Prof. Dr. Hamit Ziya Gökalp Genç Nöroşirürjiyen Teşvik Ödülü için üç bilimsel çalışmadan biri olan Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Beyin Cerrahi Kliniği üç boyutlu modelleme çalışması ile ödüllendirildi. Seçilen araştırmacıların ödül ve beratı Türk Nöroşirürji Derneği 33. Bilimsel Kongresi’nde verildi.
SAĞLIK Haberi
KSBÜ Beyin Cerrahi Kliniği, Ödüllendirildi

Türk Nöroşirürji Derneği Prof. Dr. Hamit Ziya Gökalp Genç Nöroşirürjiyen Teşvik Ödülü için üç bilimsel çalışmadan biri olan Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Beyin Cerrahi Kliniği üç boyutlu modelleme çalışması ile ödüllendirildi.  Seçilen araştırmacıların ödül ve beratı Türk Nöroşirürji Derneği 33. Bilimsel Kongresi’nde verildi.  

Beyin Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Hasan Emre Aydın son olarak, " N&ITL, İnovatif Teknoloji Laboratuvarı’nda ekip arkadaşlarımız ile birlikte sonuçlandırdığımız üç boyutlu modelleme çalışmamız bu yıl Türk Nöroşirürji Derneği Prof. Dr. Hamit Ziya Gökalp Bilimsel Araştırma Ödülü’nü almaya hak kazanmıştır.

Ödülü KSBÜ Beyin Cerrahi kliniğimiz adına Öğretim Üyemiz Dr. İsmail Kaya, Ulusal Beyin Cerrahi Kongresi sırasında almıştır. Nöroşirürji Kliniği ve N&ITL olarak klinik ve bilimsel çalışmalarımıza devam etmekteyiz.  Destekleriniz için çok teşekkür ederiz." dedi. - DORUK Fatma Çakır

Kaynak: Editör: Fatma Çakır
Yorumlar
Haber Yazılımı