Haber Detayı
27 Kasım 2021 - Cumartesi 17:14 Bu haber 7681 kez okundu
 
KERAMİKA, İhracat Şampiyonu
ÇİMENTO, CAM, SERAMİK VE TOPRAK ÜRÜNLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ tarafından 25 Kasım 2021 tarihinde İstanbul’da düzenlenen 3. İhracatın Şampiyonları Ödül Töreninde ÜNSA MADENCİLİK A.Ş. Seramik Sofra-Mutfak ve Süs Eşyası Kategorisinde en fazla ihracat gerçekleştiren 1. firma ödülüne layık görüldü.
GÜNCEL Haberi
KERAMİKA, İhracat Şampiyonu

ÇİMENTO, CAM, SERAMİK VE TOPRAK ÜRÜNLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ tarafından 25 Kasım 2021 tarihinde İstanbul’da düzenlenen 3. İhracatın Şampiyonları Ödül Töreninde ÜNSA MADENCİLİK A.Ş.  Seramik Sofra-Mutfak ve Süs Eşyası Kategorisinde en fazla ihracat gerçekleştiren 1. firma ödülüne layık görüldü.

Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği’ne üye olan firmaların 2020 yılı ihracat rakamları değerlendirme sonuçlarına göre belirlenen “3. İhracatın Şampiyonları Ödül Töreninde”  ÜNSA A.Ş. 2006 Yılından bu yana faaliyet gösterdiği Seramik Sofra-Mutfak ve Süs Eşyası Kategorisinde KERAMİKA Markası ile Şampiyonluğa layık görüldü.

Ticaret Bakan Yardımcısı R. Tuna Turagay ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle’ ‘nin teşrifleri ile onurlandırdığı ödül töreninde Keramika adına ödül ve plaket alan Genel Müdür Emin Yüce:  “Şirketimiz ÜNSA A.Ş.’ nin ödüle layık görüldüğü bu tören bizler için büyük bir gurur ve onur kaynağı oldu. Tüm dünyayı ekonomik ve sosyal olarak etkisi altına alan pandemi döneminde, bizler ülkemiz için üretmeye devam ettik.  Hız kesmeden devam ettiğimiz üretimlerimizle, ihracat rakamlarımızın artış göstermesi için tüm ekibimizle birlikte büyük çaba sarfettik. Bu başarımızın önümüzdeki yıllarda artarak devam edeceğini temenni ediyoruz. Keramika Ailesi olarak ülkemiz adına daha büyük başarılar için çalışma gayreti içerisinde olacağız. Bugün layık görüldüğümüz bu ödülde, sayıları 1400’ü aşan personelimizin her birinin alın teri ve özverisi var. Başta İhracat Departmanımız olmak üzere bütün çalışma arkadaşlarımızı başarılarından dolayı kutluyorum.

 

 Bizler bu ülkenin sanayicileri olarak, yaşanan zorlu süreçte devletimizin ve ilgili bakanlıklarımızın gücünü hep yanımızda htik. Başarılarımızın devletimiz nezdinde takdir edilmesi bizler için çok önemli bir motivasyon kaynağı oldu.

 Ayrıca bu önemli organizasyonun gerçekleştirilmesini sağlayan Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği’ne teşekkürlerimizi sunar, ülkemizin gelişmesi, ekonomimizin dünya ülkeleriyle rekabet edebilmesi için çaba gösteren birliğimizin değerli üyelerini de tebrik ederiz.” dedi. 

DORUK Gazetesi olarak, şehrimize ve ülkemize yapmış olduğu yatırımlar ve sosyal yönleriyle değer katan, şehrimizin yüz akı KERAMİKA'yı canı gönülden tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının artarak devam etmesini diliyoruz. Tebrikler KERAMİKA, iyi ki varsın ! - DORUK

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: DORUK
Yorumlar
Haber Yazılımı