Haber Detayı
07 Temmuz 2022 - Perşembe 16:58 Bu haber 1283 kez okundu
 
İl Başkanı ÖNSAY, Çalışmalara Hızlı Başladı
SİYASET Haberi
İl Başkanı ÖNSAY, Çalışmalara Hızlı Başladı

Göreve geldiği günden itibaren yoğun bir biçimde çalışmalara başlayan AK Parti İl Başkanı Mustafa ÖNSAY, bir yandan tebrik ziyaretlerini kabul ederken bir taraftan da sahada vatandaşlarla bir araya geliyor.

Turzim Bölgesi Ilıca'yı Ziyaret

İl Başkanı Mustafa ÖNSAY, Turizm bölgelerimizden Merkez Ilıca'da ziyarette bulunarak; bölge sakinleri ile hasbihal etti.  Başkan ÖNSAY, uzun bayram tatili dolayısıyla kaplıcaları, hemşehrilerimizin hizmetine sunmak için çalışan belediye personeline teşekkür etti.

KÜTESOB İstişare Toplantısı Yapıldı

Kütahya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin düzenlemiş olduğu İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na İl Başkanı Mustafa ÖNSAY, Milletvekilleri Ahmet TAN,  İshak GAZEL ve Merkez İlçe Başkanı İsmail Çağlar BAYIRCI katıldılar.

Geçmiş Dönem Belediye Başkanları İle Toplantı

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN'ın teşrifleriyle gerçekleştirilecek olan "Geçmiş Dönem Belediye Başkanları Değerlendirme ve İstişare Toplantısı" na katılacak olan Kütahya'mızda geçmiş dönemde hizmet vermiş Belediye Başkanları ile parti binasında bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Mustafa ÖNSAY, önceki dönem Belediye Başkanlarını Ankara'ya yolcu etti. - DORUK Fatma

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: Fatma Çakır
Yorumlar
Haber Yazılımı