Haber Detayı
14 Şubat 2019 - Perşembe 00:13 Bu haber 5729 kez okundu
 
CHP Kütahya Belediye Başkan Adayı Eyüp KAHVECİ: Her An, Hepimiz Hasta Adayıyız
Kütahya'da 13 Şubat Çarşamba günü yapılan kan ve kök hücre bağış çalışmasına "Öykü Arin'e Umut Ol" kampanyasına katılan, CHP Kütahya Belediye Başkan Adayı Eyüp KAHVECİ; "Her An, Hepimiz Hasta Adayıyız" diyerek, gazetemize özel açıklamalarda bulundu. CHP Belediye Başkan Adayı Eyüp KAHVECİ ve MHP Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Alim IŞIK sağlık için elele verdi.
SAĞLIK Haberi
CHP Kütahya Belediye Başkan Adayı Eyüp KAHVECİ: Her An, Hepimiz Hasta Adayıyız

CHP Kütahya Belediye Başkan Adayı Eyüp KAHVECİ, kan bağışında bulunarak DORUK gazetemize özel açıklamalarda bulundu; "Kan bağışı tüm insanlarımızın hassasiyet göstermesi gereken önemli bir konudur, çünkü her an için hepimiz bir hasta adayı olabiliriz ve kan yada kök hücreye ihtiyaç duyabiliriz. Özellikle kan bankalarımızın çok dolu olması önem arzeden bir konudur.

Halkımızın vermiş olduğu kanlarla, kan bankasındaki kan ihtiyaçlarımızın zamanında temin edilmesi anlamında halkımızın hassasiyetinin yüksek derecede bir bilinirlik doğurması gerekmektedir.

Şuanda biz de bu anlamda halkımızda bir farkındalık ve bilinç oluşturma anlayışı içerisinde kan bağışımızı yapıyoruz. Halkımızı da kan bağışı yapmaları konusunda çağrıda bulunuyoruz" dedi. - DORUK

Kaynak: Editör: Fatma Çakır
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı