Haber Detayı
06 Ekim 2022 - Perşembe 13:57 Bu haber 2276 kez okundu
 
Bakan SOYLU, Kütahya'ya Geliyor
SİYASET Haberi
Bakan SOYLU, Kütahya'ya Geliyor

İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU, 8 Ekim Cumartesi günü saat 12.00'de Dumlupınar Kapalı Spor Salonunda yapılacak olan AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısına katılmak üzere Kütahya'ya geliyor.

Seçim sürecinin yaklaştığı gerçeğinden hareket eden siyasi partiler her vesileyle parti yöneticileri, Bakanlar düzeyinde teşkilatları ziyaret ederek, süreçle ilgili vatandaşlara açıklamalarda bulunuyor.

 

AK Parti İl Başkanı Mustafa ÖNSAY: "Duruşu, fikri, cesareti ile her zaman yüreklerde olan İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU, Genişletilmiş İl Danışma Meclis toplantımız için Kütahya'mıza teşrif edecekler. Bu vesile ile genel merkezimizin ve başkanlık kabinesinin çalışmaları ile ilgili bilgilendirme yapacaklar. Biz de kendilerine ilimizde yapmış olduğumuz çalışmalarımızla ilgili bilgi vererek, karşılıklı değerlendirmelerde bulunacağız.

Sayın Bakanımız kendi alanında yapmış olduğu çalışmalarla özellikle PKK ve diğer terör örgütleriyle sürdürdüğü başarılı mücadelelerinden dolayı taraflı tarafsız halkımızın takdirini toplamış ve sempati kazanmış bir devlet adamı olarak Kütahya halkı tarafından da sabırsızlıkla beklenmektedir" dedi. - DORUK

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: Fatma Çakır
Yorumlar
Haber Yazılımı