Haber Detayı
10 Temmuz 2021 - Cumartesi 19:33 Bu haber 2297 kez okundu
 
AUTOGROUPPE Yakında Kütahya'da
Otomotiv satış sonrası garantili servis hizmeti veren AutoGrouppe Kütahya'ya geliyor…
GÜNCEL Haberi
AUTOGROUPPE Yakında Kütahya'da

Geçtiğimiz yılın son çeyreğinde faaliyetlerine başlayarak kısa süre içerisinde büyümesi ve şebeke ağını hızla geliştirmesi ile dikkat çeken AutoGrouppe çok yakında Kütahya'ya geliyor.

Her markada otomobil ve hafif ticari araçların servis hizmetlerini sunan AutoGrouppe aldığı sertifikalar sayesinde araçlara garanti kapsamında yani garantisi bozulmadan üstelik bir yıl garantili hizmet sunuyor. Yetkili servis kalitesinde ve aynı zamanda ekonomik bir hizmet veren AutoGrouppe tüketicilere yüksek maliyetler yerine aynı kalitede ve ekonomik hizmet sunuyor.

AutoGrouppe Yönetim Kurulu Başkanı Barış ÖZKAN “ Türkiye ‘de otomotiv satış sonrası hizmet pazarı yetkili servisler ve oto sanayiler üzerine kurulu. Ancak, hayatın her alanında olduğu gibi bu noktada da beklentiler ve ihtiyaçlar hızla değişiyor. Tüketiciler yüksek maliyetlerden kaçınırken kaliteli hizmet istiyor. Şirketimiz olarak tam da bu noktadaki ihtiyaçlara yanıt vermek amacıyla kurulduk. Kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışımızın değerli Kütahya halkı tarafından da kısa sürede fark edileceğine hiç şüphem yok. AutoGrouppe çok yakında Kütahya'da hayırlı olsun “ dedi. - DORUK

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: DORUK
Yorumlar
Haber Yazılımı