Haber Detayı
18 Nisan 2022 - Pazartesi 18:56 Bu haber 2323 kez okundu
 
Aile Sosyal Hizmetler Bakanı Derya YANIK, Kütahya'ya Geldi
Aile Sosyal Hizmetler Bakanı Derya YANIK, bir dizi ziyaret ve iftar programı için Kütahya'ya geldi.
SİYASET Haberi
Aile Sosyal Hizmetler Bakanı Derya YANIK, Kütahya'ya Geldi

Aile Sosyal Hizmetler Bakanı Derya YANIK, bir dizi ziyaret ve iftar programı için Kütahya'ya geldi.

Bakan YANIK, Kütahya Valisi Ali ÇELİK, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK ve protokol mensupları tarafından Valilik önünde karşılandı ve Kütahya Valisi Ali ÇELİK'i makamında ziyaret etti.

Akabinde Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK'ı makamında ziyaret etti. Programa Vali Ali ÇELİK, Ak Parti Kütahya Milletvekili Ceyda ÇETİN ERENLER, İl Emniyet Müdürü Necmettin KOÇ, AK Parti İl Başkanı Sebahattin CEYHUN, MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk ALIÇ, MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan TOY, Ülkü Ocakları Kütahya İl Başkanı İlker BÜKNİ, KAÇEP Komisyonu Başkanı Hülya ÖZTÜRK, Belediye meclis üyeleri, Belediye birim müdürleri katıldı.

AK Parti İl Binasında İl Başkanı Sebahattin CEYHUN, AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda ÇETİN ERENLER, İl Genel Meclisi Başkanı Musa YILMAZ, Simav Belediye Başkanı Adil BİÇER, Altıntaş Belediye Başkanı Arif TEKE, Emet Belediye Başkanı Hüseyin DOĞAN, Kadın Kolları Başkanı Melek MANKAN, Gençlik Kolları Başkanı Usame DOĞAN, parti yöneticileri katıldı.

Parti binasında yapmış olduğu konuşmada Bakan YANIK: "Kütahya'ya biliyorsunuz iftar programı için geldik. Şehit yakınları ve gazilerimizle bu akşam iftarımızı beraber yapacağız. Ama bu arada da vilayetimizde Kütahya'yla ilgili bilgilendirmeyi aldık, hem belediyemizi ve il başkanlığımızı ziyarette, Bakanlığımızın kuruluşlarını yerinde inceleme fırsatı bulacağız. Önümüzdeki süreçte inşallah Kütahya'mıza yapacağımız çalışmalarımız, Bakanlığımızın faaliyet alanındaki konularla alakalı hizmetlerde neler yapmamız gerektiğini birlikte yerinde görmüş olacağız ve beraber değerlendirmiş olacağız.

Hem ev sahiplikleri hem de Kütahya'yla alakalı değerlendirmelerimizde katkılarından dolayı huzurlarınızda hem kıymetli vekilimize ki çok yakın mesai içerisindeyiz, il başkanımıza, teşkilatımızın her bir ferdine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah 2022 yılını Kütahya için yeni ve hayırlı hizmetleri vesile olacak şekilde değerlendireceğiz. Bu bir ilk oldu, bir anlamda etüd ziyareti oldu. Bundan sonraki programlarımızda inşallah çok daha geniş zamanda, geniş projelerimizi konuşacağız, çalışmalarımızı konuşacağız, ziyaretlerimiz olacak. Ben geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum." Dedi.

Program esnaf ziyareti, Huzur evi yaşlı bakım ve rehabilitasyon merkezi, Kütahya Çocuk evleri koordinasyon merkezi (ÇEKOM) ziyareti sonrası, şehit yakınları ile iftar programı ile son bulacak. - DORUK Fatma

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: Fatma Çakır
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı