Haber Detayı
15 Haziran 2022 - Çarşamba 11:28 Bu haber 2330 kez okundu
 
Abdullah DAMCI'dan Türkiye Kick Boks Şampiyonası Öncesi Moral Ziyareti
SPOR Haberi
Abdullah DAMCI'dan Türkiye Kick Boks Şampiyonası Öncesi Moral Ziyareti

20 - 27 Haziran 2022 tarihlerinde Kocaeli'nde yapılacak olan Antrenörleri Fatma ÇAKIR nezaretinde Türkiye Kick Boks Şampiyonası'na hazırlanan sporcularımızın sürpriz bir ziyaretçisi vardı. Kütahya Belediye Başkan Yardımcısı ve Kütahya Belediye Spor Kulübü Başkanı Abdullah DAMCI beraberinde Kütahya Belediyesi Spor Müdürü İsmail ŞEN ile birlikte Kick Bokscuların antrenmanını ziyaret etti.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler de veren ve Kütahya Belediye Spor Kulübü Antrenörü Fatma ÇAKIR'a sporculara vermiş olduğu disiplin, saygı ve emekten dolayı teşekkür eden Başkan Abdullah DAMCI sporculara "Bugüne kadar olduğu gibi bu şampiyonada da ilimizi başarı ile temsil edeceğinize inancımız tamdır. Geçmişte olduğu gibi bugün de yine başarılı sporcularımız gelecektir inşallah. Biz Kütahya Belediyesi ve Kütahya Belediye Spor olarak elimizden gelen katkı ve desteği sağlıyoruz. Şimdi ben sizi ziyaret ediyorum, dönüşte de sizin madalyalarınızla birlikte beni ziyaretinizi bekliyorum. Şanslısınız Kick Boks platformunda önemli yeri ve başarıları olan Antrenörünüz Fatma ÇAKIR ile çalışıyorsunuz. Elbette ki bu şansınızı değerlendireceksiniz.

Kocaeli'nde yapılacak Türkiye Şampiyonasında Kütahya'mızı temsil edecek sporcu, Antrenör ve Hakemlere başarılar dilerim" dedi.

Başkan Abdullah DAMCI'nın özellikle Türkiye Şampiyonası öncesi antrenmanı ziyareti sporculara moral oldu. - DORUK

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: DORUK
Yorumlar
Haber Yazılımı