Haber Detayı
27 Ekim 2022 - Perşembe 15:33 Bu haber 2326 kez okundu
 
43 Günde Kütahya Projesi
SİYASET Haberi
43 Günde Kütahya Projesi

AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay Başkanlığında başlatılan 43 Günde Kütahya projesi ile tüm üyelere tek tek ulaşmayı hedefliyor.

43 Günde Kütahya lansman programında açıklanılan, Kütahya şehir hastanesi ve Afyon yoluna yeni yapılacak olan hastane hakkında detaylar ile ilgili de bilgi veren İl Başkanı Mustafa Önsay: "Şehir Hastanemiz 14 Mart Tıp Bayramında hasta kabulüne başlayacak. Afyon yoluna yapılacak olan yeni Hastane, 600 yatak kapasiteli olacak. Yeni Hastane 2022 yılı yatırım planı içerisine alındı seçim öncesi proje başlayacak" dedi.

Ak Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay Kütahya’da parti üyeleri ile gönül köprüleri kurmayı planladığı projeyi hayata geçirdi. Önsay teşkilat toplantısında startını verdiği projenin detaylarını şu ifadelerle açıkladı.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Önsay, başkanlığında teşkilatlar ile toplantı gerçekleştirildi. Kütahya’daki tüm parti üyelerine tek tek ulaşmak için ‘43 Günde Kütahya’ sloganı ile çalışmaların başladığı belirtildi. Toplantıya dair açıklama yapan İl Başkanı Önsay, “ Gönüllere girmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Önsay “ Üç ana kadememiz ve Merkez İlçe Teşkilatımız ile toplantı gerçekleştirdik. Kütahya’daki tüm üyelerimize tek tek ulaşma yolunda, tüm yönetim kurulu üyelerimiz ile gerçekleştirdiğimiz toplantımız ile çalışmalarımıza başladık. 43 Günde tamamlamayı hedeflediğimiz çalışmamız için, #43gündekütahya hastag’i belirlendi. Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir ‘den aldığımız güç ile durmak yok yola devam” dedi. Başkan Önsay “Başta Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Merkez İlçe Başkanlarımız olmak üzere tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ederim. Etkinliğimize, İl ve İlçe tüm teşkilatlarımızdan ve vatandaşlarımızdan yoğun katılım sağlandı. Teşkilatlarımızdan 43 Günde yapacağı ziyaretler ile ilgili beklentiler gündeme getirildi, bilgi verildi.” diye konuştu.

43 Günde Kütahya Projesinde İlk Durak Cemalettin Mahallesi

43 Günde Kütahya Projemiz için ilk çalışmalara başladıklarını belirten Başkan Önsay: "Bugün ilk olarak Cemalettin Mahallemiz ile hane halklarımızı dolaşmaya başladık. Taleplerini topladık, hasbihal ettik.

Ana kademe teşkilatımız, Merkez İlçe Teşkilatımız ve Gençlik Kolları Teşkilatımız ile hanelerimizi dolaşmaya, kapıları çalmaya ve gönüllere girmeye devam edeceğiz. Durmak yok yola devam" dedi. - DORUK

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: DORUK
Yorumlar
Haber Yazılımı